Kmeťovský debakel, ktorý nás vrátil na zem.

Na sľubné výsledky zo zimnej prípravy, žiaľ naši chlapci v úvode jarnej časti nedokázali nadviazať. Po troch kolách majú na konte po jednom víťazstve, jednej remíze a aktuálne už aj jednej prehre. Tá bolí o to viac, že súper nás v poli neprevyšoval v ničom počas celého zápasu. Možno v chuti zvíťaziť a to sa nakoniec ukázalo ako rozhodujúce.

Od úvodu držali opraty zápasu v rukách žlto-modrí. Ich územná prevaha však končila 20 metrov pred súperovou bránkou. Od momentu, keď sa lopta dostala do poslednej tretiny ihriska, ako keby Hurbanovčania stratili všetky nápady, ako ju dopraviť do siete.

Domáci boli v prvom dejstve absolútne bezzubí. Ani po prestávke sa nič nezmenilo a preto bolo veľkým prekvapením, keď sa v 68. minúte ujali vedenia. Keď o desať minút svietil na ukazovateli skóre stav 2:0, nikto z prítomných divákov nechápal čo sa deje.

Žiaľ MŠK sa nezmohlo ani na čestný gól a v nadstavenom čase dokonca inkasovalo posledný klinec do rakvy. Tri góly v našej sieti sú síce veľmi krutým resumé, no treba priznať, že odzrkadľujú aktuálnu formu nášho mužstva.

V prvých troch jarných stretnutiach predvádzame sterilný futbal chudobný na prekvapivé momenty. V najbližšom domácom stretnutí proti Salke je tu ale ideálna príležitosť zmeniť tento stav a získať späť stratené sebavedomie.

MŠK, DO TOHO! HAJRÁ GYALLA!