Vek je len číslo!

Svoje Vám o tom rád porozpráva najstarší aktívny futbalista nášho klubu, ktorého sme dnes spoločne uviedli do „Siene slávy hurbanovského futbalu“.

Ale pekne poporiadku.
Náš oslávenec sa narodil 23. septembra 1941, teda presne pred 80-timi rokmi. Stalo sa tak v Bohatej, kde spolu so svojimi štyrmi bratmi po skončení II. svetovej vojny naháňal futbalovú loptu. A kedže mu ten futbal šiel najlepšie zo všetkých, nečudo, že po návrate z vojenčiny v českom Jirkove, obliekal po 16 sezón dres najcennejší – hurbanovský.

Na záver svojej „profesionálnej“ kariéry ešte pobudol chviľku ako hrajúci tréner v Zelenom Háji, no potom sa stal už pilierom mužstva Starých pánov. Do dnešných dní nechýba na žiadnom stretnutí tohto futbalového zoskupenia, ktoré je v našom meste aktívne už viac ako 55 rokov.

A istý si môžete byť aj tým, že žiaden domáci zápas našich chlapcov nezačne, kým na svojom mieste nesedí ANTON ZSIGÓ – najnovší člen siene slávy hurbanovského futbalu.

Hurbanovská futbalová rodina praje „Antibácsimu“ veľa zdravia, štastia, lásky a hlavne veľa futbalových zážitkov na ihrisku a takisto v hľadisku.

MŠK, DO TOHO! HAJRÁ GYALLA!