K fanúšikom MŠK sa prihovára R. Vozárik

K fanúšikom hurbanovského futbalu sa prihovára Roman Vozárik, bývalý vynikajúci hráč, veľký srdciar oddaný žlto-modrím farbám MŠK, v súčasnosti člen správnej rady za hlavného sponzora Heineken Slovensko a.s., Hurbanovo:

„Vzhľadom na posledné udalosti v klube mi dovoľte sa pár slovami vyjadriť k aktuálnemu stavu.

V prvom rade by som sa rad poďakoval odstupujúcemu prezidentovi správnej rady MŠK Zoltánovi Ondrušekovi, za prácu ktorú v klube odviedol počas posledných 4 rokov. Ako hráč aj ako „funkcionár“ som zažil množstvo vedení, z ktorých každé malo svoje plusy a mínusy. Je jedno ako budeme na niektoré vedenia spomínať, je dôležité si ale uvedomiť jednu vec, že robiť futbal znamená oberať seba a svoju rodinu o čas, ktorý by sa mohol stráviť možno pre niektorých z vás aj zmysluplnejšie. Preto som vždy, kde sa objavili nejaké pochybnosti o kompetentnosti niektorého z členov vedenia zdôrazňoval, nech si to každý skúsi sám.

Musím tiež povedať, že posledné 4 roky bol klub vedený skutočne seriózne, čo sa odzrkadlilo či už na konsolidácii práce s mládežou ako aj v obraze A mužstva, ktoré ako som vždy hovoril, musí byť vzorom pre mladšie generácie, aby mali „decká“ chuť a ciel niečo dosiahnuť. Pre mňa bola vždy odmenou možnosť hrať na hlavnom ihrisku. Či už to bolo za žiakov alebo za dorast.

Neviem, či to je momentálne takisto niečo výnimočne pre mladých, ale verím že ak klub ostane na ceste, ktorú naštartoval Zolo, môžeme sa tešiť na svetlú budúcnosť hurbanovského futbalu. Preto ďakujem Zolovi, za všetko čo klubu dal a želám mu všetko dobré. Zároveň držím palce ľudom, ktorí nastúpia ku kormidlu koncom roka, aby sa im podarilo dosiahnuť na pomyselnú latku, ktorá je nastavená pomerne vysoko, ale prajem si a verím že takisto aj vy všetci, aby sa tu latku podarilo preskočiť a udržať ju čo najvyššie.

Poďakovanie samozrejme patrí aj ostatným členom vedenia, ktorí sa rozhodli svoje pôsobenie ukončiť po konci tohto roka : Adriana Mátyásová za skutočne neoceniteľnú prácu s operatívnymi záležitosťami klubu ako boli prestupy, úradne správy, faktúry a všetko spojené s komunikáciou so zväzom. Tiborovi Horjánovi, ktorý sa staral o zabezpečenie zápasov z vnútra kabíny, či už ako vedúci mužstva alebo asistent trénera. Viktorovi Pšenákovi, Peťovi Fišterovi , ktorí vždy pomáhali s organizáciou zápasov ako sa len dalo. Július Kender pôsobil v správnej rade dočasne po odstúpení Feriho Ilona, ale jeho láska k hurbanovskému futbalu premenená na pomoc počas zápasov je neskutočná. Števo Tomaščin ako predseda športovej komisie pri MZ Hurbanovo mal vždy prehľaď o veciach súvisiacich s podporou Mesta a povinností MŠK voči mestu.

Ak by som mal vymenovať všetkých, ktorí akokoľvek pomohli, bolo by to na dlho, takže ak som niekoho nespomenul, nebolo to zámerne.

Ďakujeme vám všetkým a verím, že sa vidíme na prvom jarnom zápase v počte, ktorý si hurbanovsky futbal zaslúži. „

Pekné sviatky a od Januára ideme nato !