Kolektívny, zodpovedný a obetavý výkon slávil úspech

Dočkali sme sa! V piatom kole IV. ligy juhovýchod sa zrodila naša prvá výhra v súťaži. O oba góly sa postaral Gábor Tóth, no vyzdvihnúť je potrebné v prvom rade bojovný výkon celého mužstva.

MŠK HURBANOVO – OFK TOVARNÍKY 2:0 (2:0), G. Tóth 2 (1x11m)
MŠK: Juhás – Hausleitner, jóba, Kling, Hegedűs, Molda, Bugáň, Gelle, Nikoílič, Nothart, Tóth
Striedali: 82´ Gelle / Ondrušek

Napriek tomu, že našu zostavu oklieštilo viacero zranení či trestov, do favorita sme sa zahryzli od prvej minúty a vytrvali bojovať celých 90 minút. Prvý polčas bol plno v našej réžii, súper sa spoliehal na defenzívu. V druhom dejstve boli hostia nútení vyjsť zo svojej ulity, neustále sa tlačili dopredu, avšak narážali na dobre zorganizovaný a pozorný obranný štít našich hráčov. Zodpovedným a obetavým výkonom sme napokon 3 body udržali doma.

Aktuálne máme na konte šesť bodov za jedno víťazstvo, tri remízy (!) a jednu prehru. Už teraz sa tešíme na náš ďalší zápas v nedeľu v Nedede.

MŠK, DO TOHO! HAJRÁ GYALLA!