Novým trénerom prípravky U11 sa stal Tomáš Arpáš

Po Dávidovi Hegedűšovi preberá trénerskú taktovku našich prípravkárov Novozámčan Tomáš Arpáš.

Nový tréner nám prezradil, že práca s deťmi je jeho srdcová a životná doména, ktorú robí už zhruba 35 rokov. Vo svojom klube SSC Fénix Nové Zámky vychováva deti od 4- 12 rokov, ktoré väčšinou končia v prvoligových kluboch. Pred touto trénerskou anabázou pôsobil 33 rokov v FKM Nové Zámky ako tréner mládeže v rôznych vekových kategóriách, od dorastu až po najmenších. Skúsenosti má aj ako tréner dospelých v 5.-6. lige. Do Hurbanova prichádza preto, lebo rád pomôže svojimi skúsenosťami tam, kde ho o to požiadajú, navyše s Hurbanovom mal vždy dobrú spoluprácu. Predpokladá úzku spoluprácu MŠK Hurbanovo a SSC Fénix v prospech hurbanovských detí.

Tomáša Arpáša srdečne vítame v Hurbanove a želáme mu veľa úspechov!

Na margo zmeny na trénerskom poste prípravky nám jej doterajší tréner a zároveň šéftréner mládeže MŠK Dávid Hegedűš prezradil:

„Rozhodnutie k prenechaniu tímu U11 inému trénerovi prišlo kvôli časovému zaneprázdneniu a časovej tiesni medzi mojimi tréningami. Nakoľko aktívne hrávam v „A“ mužstve, plus som trénerom dorastu, tak som sa nedokázal naplno venovať chalanom v kategórii U11, ktorí to najviac potrebujú. Preto prišla myšlienka nového trénera. Som veľmi rád, že tím U11 prebral tréner Tomáš Arpáš, nakoľko je odborník s bohatými skúsenosťami. Pevne verím, že sa mu bude pri tíme dariť, chalanom prajem veľa šťastia a úspechov, nech nového trénera rešpektujú . Ja sa chcem hlavne poďakovať za spoluprácu deťom aj rodičom pri tréningových jednotkách a tak isto aj pri zápasoch. Za tých pár mesiacov som sa ich snažil naučiť základy futbalu, hlavne aby futbal mali radi a s úsmevom sa vracali do areálu štadióna.“

Dávidovi Hegedűšovi ďakujeme za odvedenú skvelú prácu!