Mládežnícke mužstvá cez víkend nezaháľali

Uplynulý víkend sa niesol v znamení halových turnajov. Na našu veľkú radosť, mužstvá MŠK v kvalitných konfrontáciách ukázali svoju silu, charakter a odhodlanie bojovať za žlto-modré farby.

Spojené mužstvo prípraviek U8 a U9 sa v konkurencii starších (U11) mužstiev nestratilo a po výbornom výkone obsadilo tretiu priečku. Tréner Tomáš Kling chlapcov pochválil, veď napriek vekovému rozdielu boli starším vyrovnaným súperom. Deti hrali s chuťou, bavili sa futbalom a strávili tak príjemné sobotňajšie dopoludnie.

Zverenci Dávida Hegedűsa, prípravka U11 sa zúčastnila halového turnaja v Nových Zámkoch. Chlapci sa predviedli v piatich zápasoch proti kvalitným súperom vo veľmi dobre svetle, v náročných dueloch získali cenné skúsenosti.

Starší žiaci pod vedením Lukáša Kovalíka si za výkon na turnaji v Leviciach vyslúžili pochvalu. Veľmi dobrým výkonom sa prezentoval brankár Adam Banda. Celý tím podal oduševnený a kolektívny výkon proti zdatným súperom z vyšších líg.

Víkend ukončili dorastenci doplnení žiakmi v susednom Bajči, kde si zmerali sily s mužmi miestneho Dynama. Lodivod našich dorastencov Dávid Hegedűs bol s výsledkom spokojný, mrzeli však vynechané šance v prvom polčase.
Bajč (muži) – Hurbanovo (dorast) 1:1, Ďuráč

Na záver ešte dodáme, že muži v prípravnom duely vôbec nešetrili Ižu. V domovskom stánku súpera rozvlnili sieť svojho protivníka 8x.
Iža – Hurbanovo 1:8, Nothart 4, Semeniuk 2, Nikolič, Bugáň