Roman Vozárik slávi 40-tku!

Dlhoročná opora nášho stredu poľa sa narodila 24. marca 1979.

Na prelome osemdesiatych a deväťdesiatych rokov sa stal najprv majstrom Slovenska v bikrose. V roku 1996 sa však už ako sedemnásťročný po prvý krát predstavil v drese vtedajšieho Agra Hurbanovo, ktoré si vybojovalo postup do druhej najvyššej súťaže.

Okrem ročného angažmánu v nitrianskom doraste bol po celú svoju kariéru verný hurbanovským farbám.

Posledný gól vsietil na jeseň 2011 proti Želiezovciam a naposledy vybehol v žlto-modrých farbách na ihrisko v pamätnom zápase proti Svätému Petru. 13. októbra 2012 sme vtedy nášho súpera deklasovali 10:0.

Dlhoročný defenzívny záložník s číslom štyri oslávil pred týždňom okrúhlych 40 rokov.

Romanovi želáme to najdôležitejšie, čo v živote človek potrebuje. Zdravie, šťastie a lásku od svojich najbližších.

Všetko najlepšie Roman a ďakujeme za všetko, čo si pre hurbanovský futbal odviedol a odvádzaš!