Vrátili sa v životnej forme!

Stratení synovia hurbanovského futbalu sa v nedeľu 30. júna vrátili tam, kde to majú k srdcu najbližšie. Domov! Na futbalový štadión MŠK Hurbanovo.

Priateľské stretnutie napínavé do posledných momentov rozhodli po remíze 5:5 až penalty. Nechýbal „vršovickej dloubák“, ale ani rozhodnutie vo veľkom štýle vďaka Eugenovi Bognerovi.

Chlapci takto Vás máme radi a takto Vás chceme vidieť naháňať loptu ešte dlhé roky!

MŠK, DO TOHO! HAJRÁ GYALLA!

Foto:
Horný rad zľava: Jozef Kollárik, Jozef Doležaj, Peter Buranský, Ronald Turza, Robert Duba, Peter Kádek, Zoltán Cingel, Tomáš Bičan, Peter Bachorec, Patrik Tóth, Pavol Kmeť, Jozef Turančík, Zdenko Kršteňanský, Rudolf Gendiar, Štefan Pupák, Peter Adamovics, Peter Pollák, Štefan Gelle, Gábor Tárnok, Zdeněk Vozárik

Dolný rad zľava: Juraj Szegi, Robert Haris, Jaroslav Kurák, Rudolf Daniš, Zoltán Pastorek, Ľudovít Nagy, Slavomír Poništ, Roman Vozárik, Szabolcs Jóba, István Gyorgy, Tomáš Zajac, Zoltán Lucza, Miloš Kraslan, Daniel Sýkora, Eugen Bogner, MArián Varga, Zoltán Ondrušek, Miroslav Bičan

Rozhodcovská trojica: Milan Kraslan, Tomáš Volf, Mikuláš Jakubáč

ĎAKUJEME CHLAPCI!!!