Sieň slávy hurbanovského futbalu má nového člena

V prestávke stretnutia s Patou uviedlo MŠK Hurbanovo do svojej siene slávy nového člena. Stal sa ním rodák z Békéscsaby, ktorý však takmer celý svoj život prežil v Hurbanove.

Takisto bola i jeho futbalová kariéra spojená s Hurbanovom, ktorého dres po dlhé roky obliekal. Niet sa čo čudovať, že svoju vernosť preukazuje nášmu klubu aj ako fanúšik. Bez jeho účasti nemôže začať žiaden domáci zápas.

V júni tohto roku oslávil svoje 75. narodeniny a pri tejto príležitosti ho náš klub uviedol do siene slávy hurbanovského futbalu. Zaradil sa tak medzi svojich priateľov a kamarátov – Rudolfa Gendiara, Jozefa Krivaneka, Štefana Hulka alebo Rudolfa Poništa najst.

Nesmieme zabudnúť ani na to, že naďalej oblieka dres hurbanovských starých pánov a patrí tak medzi najstarších aktívnych futbalistov nášho klubu.

Nový člen siene slávy hurbanovského futbalu – JÁN TADANAI.