Pomôžte zostaviť publikáciu o hurbanovskom futbale

Nie je to tajomstvom. Hurbanovský futbal bude v roku 2023 oslavovať storočnicu. Pri tejto príležitosti sa chystá vydanie publikácie mapujúcej sto rokov od založenia ŠK Stará Ďala až po dnešné dni a novodobú históriu v podaní MŠK Hurbanovo.

Iniciátorom tohto projektu je zanietený fanúšik a podporovateľ nášho klubu – Karol Vas. Touto cestou sa na Vás obraciame s prosbou o zapožičanie historických novín, časopisov, fotografií alebo video nahrávok pre účely zostavenia knihy o hurbanovskom futbale.

Špeciálne budeme vďačný za informácie vedúce k znovunájdeniu kroniky hurbanovského futbalu vytvorenej v 80-tych rokoch v časoch slávneho AGRA. Poznávacím znamením je jej červená farba.

Kontaktovať tvorcu môžete na tel. čísle 0905 409 135. Vopred ďakujeme v mene všetkých fanúšikov hurbanovského futbalu.

Budeme radi, ak tento príspevok nazdieľate so svojimi priateľmi, aby sa dostal k čo najväčšiemu počtu fanúšikov futbalu. Ďakujeme!
MŠK, DO TOHO! HAJRÁ GYALLA!