Strelecké trápenie pokračuje

Reputáciu po minulotýždňovej prehre v Kmeťove sa nám napraviť nepodarilo. Márna bola prevaha v poli. Ako sa hovorí , futbal sa nehrá na krásu, ale na góly.

MŠK Hurbanovo – TJ Salka 1:1 (0:0), Jóba – Gálik
MŠK: Juhás – Pastorek, Kádek, Jóba, Hübsch, Hegedűs, Hajko, Gelle, Kostič, Kling, Nothart
Striedali: 86´ Hübsch/Zajac, 73´ Nothart/Semeniuk, 64´ Kling/Bugáň

Pred úvodným výkopom slávnostne zablahoželala ikona Hurbanovské futbalu Rudolf Gendiar súčasnému viceprezidentovi a bývalému vynikajúcemu hráčovi Romanovi Vozárikovi k okrúhlemu jubileu 40 rokov.

Zápas sa niesol v znamení drvivej prevahy domácich, ktorí sa však naďalej trápili v koncovke. Hostia pozorne bránili, na polku Hurbanova sa dostávali iba sporadicky. Po obrátke sa domáci konečne dočkali, keď center Jóba dotlačil za chrbát gólmana hostí. Niekoľko dobrých streleckých príležitostí ostalo nevyužitých, za čo favorit v 78. min. pykal. Hostia po ojedinelej návšteve v súperovej šestnástke prekvapivo vsietili vyrovnávajúci zásah. O niekoľko minút dokonca Salka mohla vsietiť aj rozhodujúci zásah, tutovka však ostala nevyužitá. Záverečný nápor domácich vyšiel naprázdno.