Z Pribety si vezieme domov všetky body

Naši muži konečne prelomili streleckú smolu a po dobrom výkone súperovi nedali žiadnu šancu.

TJ Družstevník Pribeta – MŠK Hurbanovo 0:3 (0:2), Nikolič, Kostič 2
MŠK: Juhás – Pastorek, Kádek, Kling, Hübsch, Hegedűš, Jóba, Gelle, Kostič, Hajko, Nikolič
Striedali: 63` Nothart/Jóba, 72` Zajac/Pastorek, 76` Semeniuk/Kostič, 89` Barton/Gelle, 54` Szántó/Nikolič

Od úvodných minút sme sa s veľkou vervou pustili do domácich. Súpera sme drvili na jeho polke, loptu sme mu požičiavali iba sporadicky. Napriek niekoľkým výborným šanciam sa nám pribetský obranný val podarilo prelomiť až v závere polčasu. Najprv sa strelecky presadil Nikolič a o päť minút Kostič pridal hlavou poistku. Do šatní tak celkom zaslúžene išiel spokojnejšie náš mančaft. Po obrátke prišiel očakávaný nápor domácich, ktorým neostávalo nič iné ako vyjsť zo svojej ulity. Naša obrana však stála na pevných nohách a po brejku sme sa opäť mohli radovať my. O záchranu bojujúcou Pribetou to vyzeralo zle-nedobre. Nádej pre domácich svitla, keď po hraní rukou arbiter ukázal na biely bod, ale ako rýchle svitla, tak aj zhasla, nakoľko Lakatošovu penaltu náš gólman Juhás prečítal a bravúrne zneškodnil. Naši hostitelia cítiac že na súpera nemajú, to postupne zabalili. Niekoľko prečíslení do domácej obrany sme v závere nedotiahli do konca, ale i tak patrí chlapcom pochvala za predvedený výkon.