Súpera sme zlomili až v druhom polčase

Napriek šanciam sme sa strelecky dokázali presadiť až v 49. min. Nášho súpera načal Szántó, poistku pridala posila Nikolič. Šnúru bez prehry sme tak predĺžili na siedmy zápas.

MŠK Hurbanovo – FK Activ Veľké Kosihy 2:0 (0:0), Szántó, Nikolič
Od úvodu sa hralo v našej réžii, strelecky sme sa však nedokázali presadiť. Naše šance v úvode 2x zastavila konštrukcia súperovej brány. Náš protivník hrozil iba ojedinele. Po obrátke sme zapli na vyšší rýchlostný stupeň a dvoma presnými zásahmi sme súpera konečne zlomili. Na vlásku visel aj tretí gól, následne sa však hra vyrovnala. Activ našu bránu okrem striel Turzu z priameho kopu vážnejšie neohrozil. V 78. min. unikol Gelle, hosťujúci Banda ho dokázal iba stiahnuť, začo videl v rukách arbitra zaslúžene červenú . Záver sa už iba dohrával. Sériu bez prehry sme tak natiahli na siedmy zápas.

MŠK: Juhás – Jóba, Hegedűs, Kádek, Hübsch, Szántó, Hajko, Gelle, Nikolič, Nothart, Kostič
Striedali: 60′ Nothart / Semeniuk, 71′ Szántó / Bugáň, 81′ Kostič / Zajac, 83′ Nikolič / Lovász, 86′ Hajko / Kovalík,

(foto A. Mátyásová / archív MŠK)