Z Bešeňova si vezieme bod

V úvodnom kole odvetnej časti súťaže sme zavítali do Bešeňova. Dážď a hrboľaté ihrisko futbalu nepriali, preto sa ani nehral oku lahodiaci futbal.

TJ Družstevník Bešeňov – MŠK Hurbanovo 1:1 (1:0), Varga – Nikolič
Na horúcej bešeňovskej pôde sme začali nátlakovo, súpera sme k ničomu nepustili. Prišla však 14. minúta, keď domácich z ojedinelého protiútoku poslal do vedenia Varga. Z prekvapivého gólu v našej sieti sme sa celý prvý polčas nevedeli otriasť. Súper hral jednoducho, my sme síce kombinovali, ale pred bránou okrem jednej tutovky sme boli bezzubí. Po prestávke sme vybehli s veľkým elánom a zaslúžene sme sa radovali, keď Nikolič delovkou rozvlnil sieť spoľahlivého gólmana domácich. O malú chvíľu Szántó triafa domácu tyčku. Z protiútokov občas pohrozia aj domáci, Juhás je však na mieste. Napriek šanciam nevieme prikloniť misku váh na našu stranu, preto sa so súperom rozchádzame zmierlivo.

MŠK: Juhás – Hüsch, Kádek, Jóba, Hegedűs, Gelle, Hajko, Szántó, Nikolič, Nothart, Semeniuk
Striedali: 84´ Hajko / Lovász, 62´ Semeniuk / Bugáň

(foto A. Mátyásová / archív MŠK)