Domácemu Chotínu sme vypálili rybník

V náročnom derby sme po obrátke zlepšeným kolektívnym výkonom otočili skóre. Všetky body putujú do Hurbanova

Hurbanovo do toho !!! / Hajrá Gyalla !!!

FK Chotín – MŠK Hurbanovo 1:2 (1:0)
Góly: Vörös – Jóba, Gelle
MŠK: Juhás – Kling, Szántó, Kádek, Jóba, Kostič, Hajko, Gelle, Nikolič, Nothart, Pastorek
Striedali: 46` Kádek / Bugáň, 64` Hübsch / Semeniuk, 16` Pastorek / Hegedűs, 46` Szántó / Hübsch, 90` Nothart / Kovalík

Úvod stretnutia naše mužstvo nezastihol v optimálnej pohode. Agresívny súper to využil a znepríjemňoval zakladanie našich útokov vysokým napádaním. Vyústením bol gól v našej sieti, ktorý zaznamenal v 20. minúte Vörös. Ďalšie domáce šance ostali nevyužité. Keď sa do konca polčasu postupne zranili Pastorek, Kádek a z ihriska sa musel porúčať kvôli chorobe aj Szántó, len málokto by stavil na hurbanovský obrat v druhom dejstve. Hráči z lavičky a zmenené rozostavenie priniesli svoje ovocie. O vyrovnanie sa postaral Szabolcs Jóba po rohovom kope v 58. minúte. Takisto po rohovom kope skóroval aj kapitán mužstva Štefan Gelle v 72. minúte, ten sa však rozhodol, že loptu do súperovej siete pošle priamo z rohu. Záver stretnutia to už bol boj medzi šestnástkami a na prekvapenie do šancí sa dostávali skôr žlto-modrí. Ani jedna však už nebola využitá a domov si vezieme cenné tri body.