Pravého futbalového korenia sa diváci nedočkali

Napriek mnohým šanciam sa nám proti húževnatému súperovi strelecky nepodarilo presadiť.

MŠK Hurbanovo – ŠK Podlužany 0:0
MŠK: Juhás – Kling, Szántó, Jóba, Hegedüs, Kostič, Hajko, Gelle, Nikolič, Nothart, Zajac
Striedali: 59` Zajac/Kovalík, 79` Kostič/Barton

V prvom polčase držali loptu na kopačkách častejšie naši hráči. Prevaha MŠK priniesla aj niekoľko šancí, avšak v koncovke sme boli nepresní. Hostia podnikli niekoľko nebezpečných protiútokov, po jednom z nich nás zachránila konštrukcia brány. Po obrátke snaha žlto-modrých o skoré strelenie gólu vyšla naprázdno. Hostia vycítili šancu a niekoľkokrát nám poriadne podkúrili. Súper bojoval húževnato, do našich radov sa postupne vniesla kŕčovitosť a nervozita. Snahu našim hráčom nebolo možné uprieť, avšak zakončovanie bolo žalostné. Prítomní diváci sa tak vytúženého zásahu v sieti súpera nedočkali.