Šéftréner mládeže MŠK Hurbanovo D. Hegedűš hodnotí

Po uplynutí prvej fázy zimnej prípravy je vhodný čas na čiastočné hodnotenie. Z pohľadu šéftrénera mládeže hodnotím doterajší priebeh zimnej prípravy veľmi pozitívne.

Prístup každého jedného trénera k tréningovým procesom v každej vekovej kategórii je výborný. Tréningová účasť je veľmi dobrá, deti na sebe neustále tvrdo pracujú a zlepšujú sa. Pevne verím, že poctivý prístup sa odrazí aj na výsledkoch v jarnej časti sezóny. Som veľmi rád, keď vidím chalanov ktorí sa prestali aktívne venovať futbalu, ako sa vracajú späť na štadión a pripoja sa do tréningových jednotiek. Ďalším dôkazom dobrej práce trénerov s mládežou sú nový mladí futbalisti, ktorí prichádzajú aj z okolia Hurbanova, na odporučenie svojich kamarátov či rodinných známych. Celé doterajšie dianie v mládeži nám len potvrdzuje to, že sa zišla partia mladých ambicióznych trénerov, ktorí milujú futbal a radi pracujú s deťmi, vznikla aj výborná vzájomná komunikácia a spolupráca.

Veľmi sa chcem poďakovať všetkým trénerom za prácu ktorú odvádzajú pri svojich mužstvách. Každý jeden fanúšik futbalu veľmi dobre vie, aká je dôležitá práca s mládežou a aká ťažká je tá práca. Nie je to len o pár vykonaných tréningových jednotkách , kde sa hodí lopta a hrá futbal. Je to o každodennej príprave na jednotlivé tréningy, psychickej práci s deťmi, ich motivácia a podpora nielen v športovom smere, ale aj v smere vzdelania.

Na záver by som rád poďakoval všetkým ľuďom čo sa podieľajú na chode mládeže MŠK Hurbanovo – pánovi hospodári, rodičom, ale aj všetkým ostatným. Tak isto veľké poďakovanie patrí aj starému vedeniu MŠK Hurbanovo za to, že postavili mládežnícky futbal za posledné 4 roky na nohy a dali do kopy výborný tím trénerov. Samozrejme nové vedenie pokračuje v dobre rozbehnutej práci s mládežou naďalej, hlavným cieľom bude mládež ešte viac stabilizovať a vychovávať domácich hráčov pre naše A mužstvo.