Muži MŠK Hurbanovo dnes zahájili sústredenie

Dnes hráči MŠK Hurbanovo pod vedením trénera Artúra Polgára zahájili krátke trojdňové sústredenie v domácich podmienkach. Až do nedeľného večera ich čaká 5 tréningov a jeden prípravný zápas.

Káder mužstva sa aktuálne kreuje a aj preto bolo dnes na tréningovej ploche štadióna MŠK množstvo nových tvárí. V zajtrajšom stretnutí by sa mali predstaviť aj piati legionári, ktorí sú aktuálne na skúške v našom mužstve.

Poďakovanie patrí aj spoločnosti Kenzel, ktorá pripravila pre klub tréningové pomôcky, ktoré si pochvaľoval hlavne tréner mužstva. Hráči už pomenej, no vynaložené úsilie sa im určite vráti v ťažkých jarných zápasoch.

Ak ste zvedaví, ako sa bude dariť našim chlapcom, prídte ich podporiť na zajtrajšie stretnutie. V Komárome so začiatkom o 15:00. Naším súperom bude mužstvo zo susedného Imeľa.