Muži už pod vedením nového trénera Artúra Polgára

Po Romanovi Vozárikovi preberá trénerské žezlo našich mužov 50 ročný Nesvadčan Artúr Polgár, ktorý doposiaľ pôsobil na lavičkách mužstiev z blízkeho okolia: Imeľ, Nesvady, Kolárovo, Dvory a Pribeta.

Na našu otázku, prečo sa rozhodol prijať ponuku viesť mužov MŠK a o priebehu zimnej prípravy Artúr Polgár odpovedá:

„Po korektných rokovaniach s pánmi Miškovičom, Doležajom a Vozárikom som sa rozhodol prijať novú výzvu, viesť ako hlavný tréner mužov MŠK. Pri rozhodovaní zavážilo aj to, že klub má bohatú tradíciu, stavajú sa reálne a dlhodobé ciele. Čo sa týka zimnej prípravy, chlapci budú zarezávať 3-4x týždenne, cez víkend následne absolvovať prípravný zápas s kvalitnými súpermi. Plánujeme aj 4 dňové sústredenie v domácich podmienkach s programom: dvojfázový tréning, obed, regenerácia a radi by sme ešte vsunuli aj ďalší prípravný zápas. O prípadných príchodoch a odchodoch je ešte predčasné hovoriť. Mojim cieľom je vytvoriť jednoliaty kolektív, ktorý bude ťahať za jeden koniec lana. Na tejto úrovni by malo byť už samozrejmosťou, aby sa hráči nie len zapájali do tréningového procesu, ale aby boli ochotní na sebe aj tvrdo pracovať “.

Artúra Polgára srdečne vítame v Hurbanove a želáme mu veľa úspechov. Romanovi Vozárikovi a Jaroslavovi Kurákovi, ktorí viedli náš tým na jeseň ďakujeme za kvalitne odvedenú prácu.