Nesvadom sme vypálili rybník

Po výbornom kolektívnom výkone okorenenom skvelými zákrokmi brankára Juhása si z Nesvád vezieme domov všetky body.

ŠK Nesvady – MŠK Hurbanovo 1:2 (1:0)
Góly: 18´ Cingel – 51´ Bugáň, 70´ Kostič
MŠK: Juhás – Hegedűs, Kling, Kádek, Jóba, Zajac, Kostič, Gelle, Hajko, Nikolič, Nothart
Striedali: 69´ Zajac/Semeniuk, 90´ Nothart/Barton, 33´ Kádek/Bugáň

V okresnom derby na horúcej nesvadskej pôde sme začali dobre. Vytvorili sme si územnú prevahu, avšak bez gólového efektu. Naopak, boli to domáci, ktorí po rýchlom brejku otvorili skóre. Následne sme otvorili hru, čo však bola voda na mlyn pre domáce kontry. Naši hostitelia si vytvorili niekoľko tutoviek, nad vodou nás držali výborné zákroky Juhása. Po obrátke to z našej strany už vyzeralo oveľa lepšie. V 51. min. skončila Bugáňova tečovaná strela za chrbtom bezmocného Slávika. Hrali sme dobre, domácim akoby ubúdali sily. V 70. min. sa Kostič preštrikoval až pred domáceho gólmana a s prehľadom nás poslal do vedenia. Záverečný nápor Nesvád vďaka našej oduševnenej hre a zákrokom skvelého Juhása vyrovnanie nepriniesol a z troch bodov sme sa tak mohli radovať my.