Tesná, ale celkom zaslúžená výhra

V druhom polčase sme nášho súpera zo Žitného ostrova k ničomu nepustili, avšak naša dominancia na trávniku nebola okorenená ďalším presným zásahom.

MŠK Hurbanovo – FC Okoličná n/O. 1:0 (1:0), Nothart
MŠK: Juhás – Kling, Hegedűs, Kádek, Jóba, Szántó, Hajko, Gelle, Kostič, Nothart, Nikolič
Striedali: 89´ Semeniuk/Kostič, 88´ Barton/Nothart, 13´ Zajac/Szántó, 65´ Porubszky/Kádek, 72´ Bugáň/Nikolič

Hostia začali smelo, po našich hrúbkach 2x nebezpečne pohrozili. Opraty zápasu postupne prevzali do svojich rúk hráči MŠK, avšak svoje šance nedokázali premeniť na vytúžený gól. Tesne pred odchodom do kabín sa domáce publikum konečne dočkalo, keď najprv Kostič vyzvŕtal zadáka hostí, následne ideálne naservíroval loptu Nothartovi, ktorý nezaváhal – 1:0. Po obrátke sa náš mančaft už poriadne rozbehol, súpera valcoval, avšak nie a nie zvýšiť vedenie. Šance na dva zápasy nestačili, aby tribúny opäť jasali. Body tak zaslúžene ostali doma, pre súpera je jednogólová prehra viac než lichotivá.

O týždeň nás čaká náročné derby v Nesvadoch.