Permanentky v predaji od soboty!

MŠK Hurbanovo oznamuje svojím fanúšikom, že od soboty 10. augusta bude možné si zakúpiť na bráne futbalového štadióna sezónne permanentky pre ročník 2019/2020.

Cena permanentky je 25 eur a zahŕňa v sebe vstup na všetky domáce majstrovské futbalové stretnutia MŠK Hurbanovo v sezóne 2019/2020. Okrem toho držiteľovi permanentky garantuje bezplatné parkovanie v areáli MŠK Hurbanovo počas futbalových stretnutí.

Zároveň bude držiteľovi permanentky po preukázaní sa v klubovom fanshope (práve pripravujeme) poskytnutá zľava vo výške 10% z každého nákupu!

Predaj permanentiek bude prebiehať nasledovným spôsobom:

– pri vstupe na futbalové stretnutie si namiesto klasickej vstupenky kúpite permanentnú vstupenku
– dostanete potvrdenie o zaplatení hodnoty permanentnej vstupenky v sume 25 eur
– toto potvrdenie si na najbližšom domácom stretnutí vymeníte za permanentku, ktorá bude vystavená na vaše meno a bude mať vlastné identifikačné číslo

Zároveň pripomíname, že od sezóny 2019/2020 sa zmenila výška vstupného na domáce zápasy MŠK Hurbanovo, keď riadne vstupné činí 2 eurá, zľavnené (dôchodcovia a ZŤP) 1 euro, resp. poplatok za parkovanie činí 1 euro.

Kúpou permanentnej vstupenky si teda nielen zabezpečíte jednoduchší a rýchlejší vstup na futbalové stretnutia MŠK, ale môžete takisto ušetriť celkovo až do výšky 20 eur.

A to najdôležitejšie: Podporíte futbal v našom meste!

MŠK, DO TOHO! HAJRÁ GYALLA!